MAC SNOWBALL
30 НОЕМВРИ, ЧЕТВЪРТЪК
Тази година всички козметични компании са се постарали да представят на клиентите си зашеметяващи коледни колекции. Някои чаках с нетърпение да дойдат при нас още с вида на първата снимка в интернет пространството. Една от тези бляскави колекции беше Snowball на Mac. Нямах търпение да дойде. През последните няколко седмици минавах през бутика на марката само, за да видя дали е дошла вече. Най-накрая и това се случи. Миналия понеделник , заедно с Диди от ''Токче и червило'' вече бяхме горди притежателки на златна коледна торбичка.
Мисля обаче първо да ви представя колекцията в снимки, а в следващо ревю ще ви покажа какво си купих аз.
Колекцията, включва единични хайлайтъра в два цвята. Единични сенки в пет цвята. 6 цвята червила в празнични опаковки. Празнични изкуствени мигли.
Два вида палитри сенки с по 6 цвята всяка.
Несесер с мини четки.
Комплект мини аромат, червило и торбичка с пухче.
Дуо сенки, спирала и молив.
Магазина беше украсен като приказка. Прекрасните и мили момичета бяха много любезни. Показаха ни как да използваме продуктите и допълнителни трикове за още повече разкош. Нарисуваха ни бели снежинки на бузите и ни дариха с много настроение. Прекарахме си страхотен ден по женски.
Скоро ще Ви споделя за моята златна торбичка от Mac.
Поздрави,
ХОХО


Коментари
Публикуване на коментар