*LLUMS COSMETICS BULGARIA
23 ФЕВРУАРИ,ЧЕТВЪРТЪК
Отдавна искам да напиша няколко реда за наскоро навлязлата козметична марка LLUMS.
Това, което може би не знаете е, че марката е сравнително нова на пазара, от Септември и е собсвена марка на дрогерии Lilly, което означава, че можете да я намерите само там.
Да ви кажа малко за дизайна на продуктите. Опаковките на повечето продукти са черни и пластмасови. Продуктите не са опаковани в кутийки, сенките са само единични и са два вида - течни и сухи.Течните са четири цвята-розово,бяло,сребърно и златно. Аз имам златните, но още не съм ги пробвала и не мога да споделя нищо за тяхната издръжливост. На пръв поглед мога да кажа, че в тях има синьо-лилави брокатени частици и не ми изглеждат подходящи за ежедневен грим. Цялата гама от течните сенки напълно може да задоволи вкуса на по-екстравагантните дами. Според мен трябва да се сложи някаква основа на клепача , за да бъде по-силно изразен цвета.
Цената е 6.29 лева.
Другия продукт на марката, за който ще пиша по-подробно в следващо ревю е бронзиращата пудра. Аз имам цвят 03 lava.Цвета е прасковено-злато.Цената е 7.99 лева.
Малко повече мога да ви кажа за матовите червила,защото не ги ползвам от толкова скоро. Червилото, което си купувам за втори път е 04 Angelic Matt (първото синът ми реши да го разгледа....). Цвета е нещо като пепел от рози, нанася се много лесно, сякаш има балсам в него. Усеща се много меко и приятно,не изсушава устните. В комбинация с молива за устни rose няма да има нужда от повторно нанасяне. Гримът ми беше готов в 19.30ч. и в 3.00ч сутринта, след консумацията на храни и напитки, все още беше на мястото си.
Недостатъка е в качеството на самата опаковка още първите дни капачката се разхлаби и падаше в чантата ми. Това е доста неприятно, защото по червилото се лепят прашинки.
Марката все още не предлага фон дьо тени и коректори.
Очаквайте продължение....
Поздрави,
ХОХО
Отдавна искам да напиша няколко реда за наскоро навлязлата козметична марка LLUMS.
Това, което може би не знаете е, че марката е сравнително нова на пазара, от Септември и е собсвена марка на дрогерии Lilly, което означава, че можете да я намерите само там.
Да ви кажа малко за дизайна на продуктите. Опаковките на повечето продукти са черни и пластмасови. Продуктите не са опаковани в кутийки, сенките са само единични и са два вида - течни и сухи.Течните са четири цвята-розово,бяло,сребърно и златно. Аз имам златните, но още не съм ги пробвала и не мога да споделя нищо за тяхната издръжливост. На пръв поглед мога да кажа, че в тях има синьо-лилави брокатени частици и не ми изглеждат подходящи за ежедневен грим. Цялата гама от течните сенки напълно може да задоволи вкуса на по-екстравагантните дами. Според мен трябва да се сложи някаква основа на клепача , за да бъде по-силно изразен цвета.
Цената е 6.29 лева.
Другия продукт на марката, за който ще пиша по-подробно в следващо ревю е бронзиращата пудра. Аз имам цвят 03 lava.Цвета е прасковено-злато.Цената е 7.99 лева.
Малко повече мога да ви кажа за матовите червила,защото не ги ползвам от толкова скоро. Червилото, което си купувам за втори път е 04 Angelic Matt (първото синът ми реши да го разгледа....). Цвета е нещо като пепел от рози, нанася се много лесно, сякаш има балсам в него. Усеща се много меко и приятно,не изсушава устните. В комбинация с молива за устни rose няма да има нужда от повторно нанасяне. Гримът ми беше готов в 19.30ч. и в 3.00ч сутринта, след консумацията на храни и напитки, все още беше на мястото си.
Недостатъка е в качеството на самата опаковка още първите дни капачката се разхлаби и падаше в чантата ми. Това е доста неприятно, защото по червилото се лепят прашинки.
Марката все още не предлага фон дьо тени и коректори.
Очаквайте продължение....
Поздрави,
ХОХО

Коментари
Публикуване на коментар