Откритието LUSH
Миналата седмица имах ужасен проблем с кожата на лицето си. Получих обрив точно под скулите,сърбеше ужасно и за няколко дни спрях да ползвам каквото и да било-без грим,без крем за лице. Кожата ми изглеждаше много зле. Много исках да й помогна ,но не знаех как. Тогава се сетих за марката LUSH. Те работят само с натурални съставки,етерични масла ,свежи плодове и зеленчуци и безопасна синтетика. Правят всичко на ръка като използват само свежи аромати. Това е и причината голяма част от предлаганите кремове и маски да трябва да седят в хладилника. Казах си ,че е крайно време да ги пробвам и определено сега е момента.
Магазина,който аз посетих е в Сердика център. Намира се на последния етаж.Консултантката,която ме обслужи беше много мила. Обясних й проблема с кожата на лицето ми и тя ми предложи няколко варианта. Пробвахме някои от тях и това,което ме спечели беше ексфолиант за лице със смлени бадеми. Той обещава да изравни тена,да намали зачервяванията и да даде естествен здравословен блясък на кожата.
ANGELS ON BARE SKIN
Искам да ви кажа,че този ексфолиант е божествен. Наистина изпълнява всичко,което е обещал. Прави кожата ми мека,ангелска. Пъпките постепенно започнаха да завяхват,без да бъдат дразнени от вредни съставки. Използвам го няколко пъти в седмицата. Няма проблем да държите продукта в банята,няма да се развали и срокът на годност не е малък.
Начина ,по който се ползва е много интересен -взимате малка част от продукта в ръката си(той е сух) ,смесвате с малко вода и започвате да втривате в лицето си полученото бадемово мляко докато се абсорбира и отмивате с топла вода. След като отмиете мигновено ще усетите разликата. Ето и съдържанието:
Смлени бадеми (Prunus dulcis),Глицерин (Glycerine),Каолин (Kaolin), Вода (Aqua),Лавандулово масло (Lavandula angustifolia), Розово масло-абсолют (Rosa damascena),Масло от синя лайка (Matricaria chamomilla),Масло от тагетес (Tagetes minuta),Бензоева смола (Styrax tonkinensis pierre),Лавандулов цвят (Lavandula angustifolia),Лимонен (*Limonene),Линалол (*Linalool)
Няма да съжалявате ако си купите Angels ona Bare Skin. Марката има магазин в Сердика център и в The Mall. Има и сайт, от който ако поръчате, доставката е 5.00лв. Пазете празните опаковки. Като съберете 5 ги връщате в магазина и ви дават пълен размер маска за лице.
Купих и екфолиант за устни на марката, но искам да добия повече впечатления преди да споделя за него.
Като заключение ще кажа,че съм очарована от качеството на продуктите и тяхната цена. Набелязах още няколко неща,които в най-скоро време ще подслоня вкъщи.
Ревюто не е спонсорирано. Продуктите са закупени с мой средства и не гарантиран,че върху вашата кожа ще имат същият ефект.
Ревюто не е спонсорирано. Продуктите са закупени с мой средства и не гарантиран,че върху вашата кожа ще имат същият ефект.
Поздрави,
ХОХО

Коментари
Публикуване на коментар