Huda Beauty Desert Dusk palette
09 ОКТОМВРИ, ПОНЕДЕЛНИК
Не мога да повярвам,че в ръцете си държа новата палитра на Huda Beauty - Desert Dusk. Най-страхотното нещо е това, че не съм я поръчвала от никъде и не съм плащала за нея никакви допълнителни такси, защото съвсем неочаквано преди няколко дни от нашата Sephora обявиха наличието й. Юпииии!!!! И това ако не е новина!?
За тези, които не знаят Huda Kattan е родена и израснала в Тенеси и Оклахома, мести се в Дубай заради баща си, който получава предложение за работа там. Тя е блогърка, която много бързо набира популярност и феновете, които я следят в Инстаграм минават 21милиона Има собствена линия декоративна козметика, изкуствени мигли, матови червила, а палитрите й са самота прелест......Можете сами да се обедите в това.
Палитрата е много компактна с идеална форма. Опаковката е картонена с магнитно закопчаване. Отпред са изобразени очите на Худа в целия им блясък. Грима на опаковката е холограмен и бижуто на челото й също.
Когато отворя палитрата вътре има прозрачен предпазител като на повечето палитри. Различното обаче при тази е, че на него отново са изобразени очите на красивата блогърка.
Палитрата има огледало, а в долната й част са разположени сенките. Общо 18 цвята, като има 8 матови, 3 дуо-хром, 6 блестящи и 1 брокатен. Всеки цвят си има име написано под него.
Тази палитра е страхотна за тези, които обичат да експериментират, да бъдат смели в избора си и искат нещо различно. Аз съм много щастлива,че успях да се добера до нея. В момента, в който я погледна ме пренася на някое топло, ориенталско място.
Все още не съм я ползвала до толкова, че да мога да ви дам категорична оценка за нея. Бързах да ви я покажа. Обещавам да ви държа в течение и да ви покажа няколко по-екстравагантни грим визии, а до тогава.......
Поздрави,
ХОХО
*палитрата е закупена от мен и мнението за нея е лично мое :)

Коментари
Публикуване на коментар