Clinique Pep-Start Double Bubble purifying mask
22 ЯНУАРИ, ПОНЕДЕЛНИК
Ползвала съм много маски за лице. Напоследък го правя повече като задължение, отколкото като релаксираща терапия.Заради бързото ежедневие и две деца на главата ми, нямам никакво време да се наслаждавам на такива моменти. Bubble mask от Clinique обаче е друга ''песен''. Аз съм от хората, които ( не ме съдете), си купувам всичко заради опаковката, а pep-start серията определено има с какво да привлече вниманието ми.
Нямах търпение да пробвам маската и още първата вечер измих лицето си с пяна, почихтих го с мицеларна вода и тампонче и нанесох тънък слой от нея. Цвета й е розов, прилича на гел, ухае приятно и не лепка.
Изчаках малко и след няколко минути маската започна да образува малки балончета. Усещането е много приятно, като гъделичкане и колкото повече време минава, балончетата стават все по-големи, постепенно попиват в кожата и изчезват. След като цялата маска попи в кожата ми, отстраних останатъците с с мицеларна вода и тампон, защото остана някакъв слой от нея. Той не е лепкав или неприятен, но все пак се усеща.
Малките балончета в маската имат за цел да отстранят замърсяванията по кожата, които са останали дори след почистването на кожата. След терапията кожата ми беше мека, хидратирана и свежа, не се усеща опъване.
Маската е в удобна тубичка от 50 мл. Тубичката е с помпичка и количеството продукт се дозира точно колкото ви трябва. Срока на годност е достатъчно дълъг- 24 м. Това, което харесвам най-много в този тип тубички е, че маската няма как да се замърси и действието на продукта е 100 % хигиенично. Подходяща е за хора с всякакъв тип кожа. В състава й няма парабени.
Към момента тази маска остава един от фаворитите ми. Определено ще я видите в любимците ми.
Поздрави,
ХОХО





Коментари
Публикуване на коментар